Laser Orionis® Therapy

Biostimulační laser | Laser - základní informace | Laser Orionis® Optimum | Laser Orionis® Therapy | Ruční scanner | Technické informace | Certifikace

BIOSTIMULAČNÍ LASER

Po mimořádném úspěchu Laseru Merllin® Cosmetic, vyráběný naší firmou a používaným ve stovkách kosmetických salonů, přicházíme s novým biostimulačním laserem, určeným pro profesionální použití nejen v kosmetických salonech, ale i v dermatologických ordinacích.

Biostimulační Laser ORIONIS® OPTIMUM
Biostimulační Laser ORIONIS® THERAPY

Na vývoji tohoto laseru se podíleli inženýři - vývojáři, dermatologové a v neposlední řadě i vybrané kosmetické salony. Chtěli jsme přijít na trh se zcela novou technologií a to se podařilo. Díky celému týmu, který se podílel na vývoji tohoto přístroje přicházíme s laserem, který vzhledem ke své kombinovatelnosti uspokojí jak náročného zákazníka kosmetického salonu, tak pacienta dermatologické ordinace, řešící závažnější kožní problémy.

Laser Orionis® se tak stává nejmodernějším přístrojem, a to ve všech směrech. Díky zcela novému designu, použití nejkvalitnější elektroniky a především mimořádně kvalitní optiky se nám podařilo vyvinout laser, který splňuje vysoké nároky současné dermatologie a kosmetologie a na českém trhu nemá v současné době konkurenci.

Svým zákazníkům tím zaručíte to nejúčinější a zároveň nejšetrnější ošetření.

Biostimulační Laser Orionis® můžete zakoupit v několika různých kombinacích. Záleží především na Vás, kterou zvolíte. Přístroje nabízíme ve třídách III R a III B.

Biostimulační laser

LASER ORIONIS® - ZÁKLADNÍ INFORMACE

 • Současné připojení bodové sondy a ručního scanneru
 • Možnost libovolné kombinace sond různých výkonů
 • Automatické nastavení aplikací dle zvoleného typu sondy
 • Přednastavené, abecedně řazené programy pro jednotlivé aplikace
 • Vlnová délka 650 nm nebo 660nm
 • Výkon sondy 5mW – 70mW
 • Modulace paprsku
 • Identifikace a kontrola funkčnosti připojených sond
 • Akustická signalizace chodu přístroje
 • Bezpečný provoz
 • Jednoduchá obsluha
 • Odborné zaškolení
 • Ochranné brýle
 • Kufřík pro bezpečnou přepravu
 • Nadstandardní záruka 8 let

Laser Orionis® Therapy je mimořádný použitím zcela nových laserových diod pracujících na samé hranici maximálního výkonu, špičkovou elektronikou zajišťující bezproblémový a bezpečný chod přístroje, abecedně řazené jednotlivé aplikace a automatické nastavení těchto aplikací.

Obsluha zvolí jediným tlačítkem druh sondy se kterou chce pracovat a na přehledném displeji se automaticky nastaví aplikace určené pro použití s touto sondou. Nemusí tak složitě vybírat časy a aplikace pro jednotlivé druhy sond jako je to u mnoha jiných laserových přístrojů.

Bezplatné vyzkoušení

Víme, že není lehké se rozhodnout, proto máte možnost si laser nezávazně vyzkoušet.

V případě zapůjčení Vás odborně proškolíme. Školení, probíhající ve Vašem salonu je naprosto vyčerpávající. Po jeho absolvování jste připravena poskytnout svým zákazníkům profesionální ošetření na té nejvyšší úrovni. Po celou dobu jsme pro Vás neustále k dispozici.

Odborné zaškolení

Odborné zaškolení je velmi důležité a je prováděno vždy, jak při zakoupení, tak i zapůjčení přístroje a to zcela zdarma.

Podrobný manuál

Podrobný popis laserových sestav, jejich zařazení do tříd, údaje o jednotlivých aplikacích, ceníky, letáky a mnoho dalšího najdete v manuálu, který Vám zašleme na vyžádání.

LASER ORIONIS® OPTIMUM

Tato kombinace obsahuje laser o výkonu 5mW/650nm. Laser je zařazen do třídy III R. S takovým výkonem laseru nemusíte používat ochranné brýle a v kosmetické praxi je běžně používaný.

Předností nového laseru Orionis Optimum je v tomto případě použití zcela nových laserových diod pracujících na samé hranici maximálního výkonu, špičková elektronika zajišťující bezproblémový a bezpečný chod přístroje, abecedně řazené jednotlivé aplikace a automatické nastavení těchto aplikací.

LASER ORIONIS® THERAPY

Tato kombinace obsahuje sondu vyššího výkonu a to v rozmezí 10mW až 40mW. Takový přístroj je již zařazen do výkonnostní třídy III B. S tím je i spojena nutnost používat ochranné laserové brýle. Tyto ochranné brýle musí používat jak obsluha, tak zákazník.

Protože v případě sond vyšších výkonů nelze s ohledem na bezpečnost provádět ošetření v okolí očí, dodáváme laser včetně sondy s nižším výkonem 5mW, právě na bezpečné ošetření těchto problémových partií. Vaše ošetření tak bude naprosto jedinečné. Takto zkombinovanou sestavu nabízí naše firma jako jediná na trhu. I tuto sestavu lze doplnit vysoce výkonným ručním scannerem. Ochranné brýle jsou součástí sestavy.

RUČNÍ SCANNER

Pro ulehčení práce kosmetiček a především úspoře času byl vyvinut ruční scanner. Tento scanner nabízíme ve dvou konfiguracích: 4 x 5 mW nebo 3x 10mW. Laserové diody jsou umístěné v jedné linii, díky tomu zabírají mnohem větší plochu. Scanner lze zakoupit zároveň s celým systémem, ale je možné jej přikoupit dodatečně.

Při koupi celého systému je cena ručního scanneru zvýhodněna.

TECHNICKÉ INFORMACE

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi a světlo má pro živé buňky zásadní význam. Živočišná buňka není schopna tak, jako rostliny zpracovat denní světlo, ale dokáže velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení hojení ran.

Laserová energie je v tkáni absorbována prostřednictvím buněk, v jednotlivých buňkách se pak přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení.

Paprsek světla generovaný laserem

Monochromatický Září na jedné vlnové délce
Polarizovaný Kmitá jen v jedné rovině
Koherentní Monochromatické vlnění je časově orientované tak, že fáze všech vln je shodná

Účinek světelné energie na organismus

Světelná energie postupně pohlcovaná tkání, kterou proniká – vyvolává fotochemické změny, které jsou z léčebného hlediska velmi významné. Podle účinku na organismus je můžeme rozdělit na tři hlavní skupiny:

Analgetický (proti bolesti) Analgetický účinek, který potlačuje bolest, nastává díky přirozenému působení světelné energie na snížení citlivosti nervových buněk v místě průchodu polarizovaného světla.
Protizánětlivý Protizánětlivý účinek nastává díky působení polarizovaného světla na aktivaci přirozených faktorů, které se podílejí na likvidaci zánětů.
Biostimulační Biostimulační účinek zvýšeného přísunu světelné energie výrazně podporuje a urychluje obnovu a zdravý vývoj poškozených buněk.

CERTIFIKACE

Certifikace

ČSN EN 60825-1
Bezp.laser.zařízení

ČSN EN 60335-1
Bezp.el.spotřebičů

ČSN EN 61000-6
Elektromagnetická kompatibilita (EMC)

KONTAKT

V případě jakéhokoli dotazu, domluvení prezentace nebo zapůjčení laseru nás kontaktuje.

LASER ORIONIS® THERAPY
(výroba, prodej a servis laserové techniky)
Na Máchovně 1610
266 01 Beroun 2

IČ: 11243350

tel.: +420 776 150 465
tel.: +420 608 028 447
tel.: +420 311 612 093

e-mail: laser-orionis@seznam.cz
www: www.laser-orionis.cz

ZPĚT

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ


Mám zájem o předvedení nebo zapůjčení Laseru ORIONIS® THERAPYY


Mám zájem o zaslání kompletní nabídky k Laseru ORIONIS® THERAPY

Prosíme o pečlivé vyplnění e-mailové adresy, abychom vás mohli kontaktovat.
* Povinné položky