Speciální laserová kosmetika

Speciální laserová kosmetika představuje nadstavbovou péči, která obsahuje dvoufázové ošetření založené na aplikaci speciálního hydrogelu a následné aktivaci laserovým paprskem. Obsahuje látky, které díky speciálním molekulám urychlují přenos laserového světla. Tím dochází k lepšímu využití polarizovaného světla a laserový paprsek naopak dodává zvýšenou energii ostatním látkám.

V praxi to znamená, že kosmetička při své práci zhodnotí problém klientky, rozhodne se pro daný přípravek a po nanesení dle indikace ozáří laserovým paprskem. Klientka poté gel používá pravidelně ráno i večer až do vypotřebování. Pravidelné nanášení gelu je velmi důležité, prodlužuje se tak doba laserového záření. Práci kosmetičky tento systém velice urychlí a výsledky jsou viditelné mnohem dříve než by tomu bylo bez speciální kosmetiky.

PRODUKTY

LASEROVÝ AKNÉ GEL MERLLIN

Laserový akné gel Merllin

Určen k hloubkovému čištění pleti. Ozářením gelu laserem dosáhneme velmi rychlé a spontánní reakce, která je pro mnohé až překvapivá. U těžších forem akné je nutná kúra 10 sezení.

Kyselost přípravku se blíží optimální hodnotě pH-5,5. Ve spojení s laserem výrazně regeneruje pleť.

LASEROVÝ BIOSTIMULAČNÍ GEL MERLLIN

Laserový biostimulační gel Merllin

V kombinaci s laserovým zářením oddaluje stárnutí pokožky a tvorbu vrásek. Pleť se celkově zklidní, zlepší se její vzhled, vypne se a vyhladí. Je určen pro péči o mladší a mastnější pleť.

LASEROVÝ SEPI-GEL MERLLIN

Laserový sepi-gel Merllin

Určen pro suchou pleť. Gel zde byl zabudován do krémového základu kvůli lepší roztíratelnosti a vstřebatelnosti. Drobné vrásky se postupně vyhlazují a profil hlubších vrásek je plošší.

LASEROVÝ REVITALIZAČNÍ  GEL MERLLIN

Laserový revitalizační gel Merllin

Komfortní gelokrém určen pro péči o náročnou pleť. Ve speciálním základu s vysokým podílem vnitřní fáze je zabudován vysoký podíl koenzymu Q10, gel z Aloe Vera, speciální tekutý nenasycený vosk a gelotvorná látka z mořských organismů.

Kyselost přípravku se blíží optimální hodnotě pH-5,5. Ve spojení s laserem výrazně regeneruje pleť.

LASEROVÝ ANTIPIGMENTOVÝ GEL MERLLIN

Laserový antipigmentový gel Merllin

Omezuje tvorbu melaninu. V kombinaci s laserovým zářením předchází tvorbě pih a pigmentových skvrn. Zároveň pleť zesvětluje. Stávající pigmentové skvrny dokáže postupně vybělit, ovšem v tomto případě jsou žádoucí laserové kúry.

LASEROVÝ ANTIKUPERÓZNÍ GEL MERLLIN

Laserový antikuperózní gel Merllin

Ve spojení s laserovým paprskem posiluje žilní stěny. Je vhodný k regeneraci pleti tam, kde je sklon ke kuperóze.

LASEROVÁ REGENERAČNÍ MASKA MERLLIN

Laserová regenerační maska Merllin

Používá se na závěr kosmetického ošetření. Výrazně regeneruje, působení laseru nastartuje rychlejší obnovu buněk. Určena k péči o suchou a normální pleť, při aplikaci dochází k prokrvení pokožky, její hydrataci a regeneraci.

LASEROVÁ MASKA NA PROBLEMATICKOU PLEŤ MERLLIN

Laserová maska na problematickou pleť Merllin

Je určena k péči o pleť se sklonem k akné, urychluje hojení zánětlivých procesů, hloubkově pročistí pleť, stahuje rozšířené póry.

LASEROVÝ GEL NA REDUKCI STRIÍ

Laserový gel na redukci strií

Redukuje pajizévky a zesvětluje je. Nutná kúra 10 sezení. Obsahuje množství kyseliny hyaluronové, která ve spojení s laserovým paprskem významně přispívá ke zlepšení daného stavu.

ZPĚT

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ


Mám zájem o předvedení nebo zapůjčení Laseru ORIONIS® THERAPYY


Mám zájem o zaslání kompletní nabídky k Laseru ORIONIS® THERAPY

Prosíme o pečlivé vyplnění e-mailové adresy, abychom vás mohli kontaktovat.
* Povinné položky